Kategorie

Reklama

Obchodní podmínky

 

Tyto Všeobecné obchodní podmínky platí od 1. února 2016 a nahrazují předchozí verze dokumentu. Tento Reklamační řád platí od 1. února 2016 a nahrazuje předchozí verze dokumentu. Prodávající si vyhrazuje právo tyto podmínky kdykoliv změnit. Spotřebitel má možnost odstoupit od kupní smlouvy za pomoci tohoto oznámení.

 

Zboží zasíláme v rámci ČR přepravní službou (Česká pošta), sítí ZASILKOVNA.CZ a nebo je možné po domluvě osobní vyzvednutí na výdejně Vyškov (V Brňanech 62) nebo Praha (elektrické skútry a kola, solární panely a lifepo baterie - po domluvě). Platba je možná bankovním převodem nebo dobírkou.

 

Pro dodávku zboží do zahraničí nás prosím vždy kontakujte pro upřesnění ceny a způsobu dopravy. Při zásilkách do zahraničí požadujeme platbu PŘEDEM.

 

Dopravné u nadměrných objemů a hmotností (nad 30kg) - elektrická vozidla, větší solární panely apod. - se řeší individuálně.

 

Odpovědnost za vadu (záruka) je 2 roky, pokud není uvedeno jinak.

 

Ceny uvedené v e-shopu jsou závislé na aktuálních kurzech světových měn, provozovatel si vyhrazuje právo změny.

 

Vyobrazení zboží v e-shopu je ilustrativní a nemusí plně odpovídat skutečnosti.

 

Vyřizování objednávek a reklamace:

 

Vaší objednávku vyřídíme s maximální péčí a tak rychle, jak to jen bude možné. Pokud přeci jenom dojde k nějaké nestandardní situaci, budeme se jí snažit vždy řešit ve Váš prospěch.

 

Reklamace zasílejte na adresu: Ing. Michal Kapic, V Brňanech 62, 68201 Vyškov.

Prosím vždy nás před odesláním informujte o vzniklé závadě.

 
Košík  

produkt (prázdný)

Rychlý kontakt:

Po-Pá: 9-12 13-16 hod. tel. 603 48 48 06, email: kapic(@)eskutr.cz