Elektrokolo Hanscraft CityMen II

Motor: 250W/500W, 8Fun

Baterie: 36V / 10Ah Li-ion

Rychlost: 25+ km/h

Dojezd: až 50 km pouze pohon, až 70km asistované šlapání

Zatížení: cca 110 kgVáha: 25 kg včetně baterie

28 982,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

 

Elektrické kolo HANSCRAFT CityMen


Dokonalá varianta pánského elektrokola do městského provozu, i na trekkingové výlety. Elektrické kolo HANSCRAFT CITYMEN je typickým představitelem kategorie městského provozu. Jeho elegantní design utvrzuje černá metalická barva v kombinaci s chromovými doplňky. Toto elektrokolo se stane Vaším miláčkem na dlouhé cesty i pro každodenní popojíždění ve městě. Kola o velikosti 28 palců zajišťují maximální komfort z jízdy, zejména pro dlouhé výlety. Vybaveno je dále dlouhými blatníky na obou kolech, které zaručují čistotu i v nevlídném počasí.

Li Ion baterie 36V/10Ah je umístěna v praktickém nosiči elektrokola na který můžete umístit cyklotašku do které se pohodlně vejde vše co na výlet potřebujete.

Model elektrokola CITYMEN patří k nejoblíbenějším pánským modelům zejména díky nadstandardnímu vybavení a universálnímu použití. Disponuje baterií typu Li ion/10 Ah, která je velmi snadno vyjímatelná a bez námahy ji můžete dobíjet kdekoliv. Součásti tohoto elektrokola jsou ve výrobě testovány a prověřeny mnohaletou zkušeností v tomto elektro-oboru.
CITYMEN, elektrické kolo je vybaveno přední odpruženou vidlicí TOP GUN, značkovými řidítky ZOOM, elektromotorem o trvalém výkonu 250W, 7rychlstním měničem SHIMANO Tourney TX s RevoShift SHIMANO ovládáním na pravém řidítku, Super LOW převodem pro snadný výjezd extrémních kopců, pákovým akcelerátorem na levém řidítku, PAS asistovaným šlapáním, LCD KingMetter ukazuje aktuální rychlost, stav baterie, stupeň pomoci. Během večerních jízd na elektrone jistě oceníte podsvícení displeje. Vaše bezpečnost na cestách je jištěna značkovým brzdným systémem APSE Artek. Dalším standardním vybavením elektrokola CITYMEN je přední LED světlomet a zadní bezpečnostní blikačka v červené barvě, což je základem pro provoz na silničních komunikacích.

Elektrokolo HANSCRAFT CITYMEN je navíc vybaveno i krytkou řetězu pro zvýšení ochrany před nečistotami, což oceníte zejména na delších cestách i pro přejezd do práce. Elegantní vzhled tohoto modelu je navržen pro evropské příznivce elektrokol a jsme s ním úspěšní zejména na Holandském a Německém trhu, i díky vysoké kvalitě zpracování.

Pořízením elektrického kola CITYMEN získáte naprostou universálnost, ať už jedete na cyklistický výlet, nebo pro každodenní dojíždění do práce. Pohodlnost cestování je zaručena bezúdržbovým motorem o maximálním výkonu 500W.

Užívejte si asistované šlapání s dojezdem až 70km. S tímto elegantním kolem značky HANSCRAFT již nebude žádný kopec překážkou. CITYMEN je jedinečnou volbou každého muže, který chce být na vrcholu vždy první.


Elektrický systém

Motor: vysokorychlostní bezkartáčový, 250W
Ovládání: inteligentní display
Pohon: inteligentní systém asistovaného šlapání (PAS) 5 úrovní + akcelerátor
Baterie: 36V / 10Ah Li-ion
Nabíjení: AC 100 V - 240 V, nabíječka
Čas nabíjení: 4-6 hodin


Vlastnosti

Rychlost: 25 km/h
Dojezd: až 50 km pouze pohon, až 70 km asistované šlapání
Zatížení: cca 100 kg
Váha: 23 kg včetně baterie


Hlavní komponenty

Rám: aluminium - slitina
Velikost rámu: 49 cm
Kola: 700 x 38 C s odrazkou
Ráfky: hliníkové "double wall" a CNC side wall
Výplet: 13g ocelový
Přední brzda: čelisťová (V-brake)
Zadní brzda: čelisťová (V-brake)
Přední vidllice: hliníková, odpružená
Řidítka: hliníková
Brzdové páčky: hliníkové, "cut-off" při brzdění
Řazení: SHIMANO 7 rychlostní
Měnič: SHIMANO Tourney TX
Řetěz: rezuvzdorný
Řetězové kolo: ocelové 38T, aluminium - slitina
Sedlovka: hliníková, nastavitelná
Sedlo: městský styl
Osvětlení: LED přední a zadní
Blatníky: plastové
Nosič: hliníkový

 

Elektrokolo CityMen - HANSCRAFTElektrokolo HANSCRAFT CityMenElektrokolo HANSCRAFT CityMenElektrické kolo HANSCRAFT CityMenElektrokolo HANSCRAFT CityMenElektrokolo HANSCRAFT CityMenElektrokolo HANSCRAFT CityMenElektrokolo HANSCRAFT CityMenElektrické kolo HANSCRAFT CityMenElektrokolo HANSCRAFT CityMenElektrické kolo HANSCRAFT CityMenElektrické kolo HANSCRAFT CityMenElektrokolo HANSCRAFT CityMenAKCE - SADA CYKLONÁŘADÍ HANSCRAFT ZDARMA!

101 ks