Přetavbový kit 8FUN 250W středový + akumuláto

středový motor 8FUN 250W

akumulátor do rámu li-ion 11,4Ah BMZ

nabíječka 36V 2A

LCD display C961

19 990,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Připravili jsme pro vás speciálně zvýhodněný kit se středovým pohonem. Jedná se o nejprodávanější středový motor 8FUN 250W v kombinaci se špičkovými Li-ion akumulátory pro montáž do rámu od známého evropeského výrobce akumulátorů BMZ. Kapacita 11,4Ah uspokojí s dojezdem 70-80km potřeby většiny uživatelů. Součástí jsou všechny díly pohonu, které budete při přestavbě na elektrokolo potřebovat. Montáž je přitom tak snadná, že ji zvládne doslova každý zručnější člověk.

Díky kombinaci těchto komponent získáte moderní elektrokolo s perfektním vyvážením, které se může směle rovnat systémům, založeným na středových motorech Bosch. Taková kola ale cenově začínají na cca 45 000Kč, s naším systémem si podobný komfort užijete za mnohem dostupnější cenu.

Poznámka k dojezdu:
Uváděný dojezd je sice orientační, ale reálný - při cca 50% příšlapu jezdce. Nevěřte marketingovým proklamacím u některých dodavatelů s nereálně velkými dojezdy. Spoléhají na to, že když má kolo šlapátka, má vlastně prakticky neomezený dojezd...takže jejich údaje vlastně nejsou vyložená lež. Je to dost podobné s udávanou a reálnou spotřebou u aut.

Neváhejte, jen do vyprodání zásob!

Rámový akumulátor Downtube BMZ:

Kapacita 11,4Ah (70-80km)

Kromě akumulátoru můžete vybrat také požadovaný displej.

V základu je osvědčený a dobře čitelný displej C961:

nebo displej C965, který ukazuje několik dílčích údajů navíc (průměrná rychlost, výkon, teplota) navíc, ale na úkor velikosti a čitelnosti údajů.


Tento kit neobsahuje brzdové páky s odpojovači a akcelerátor -  lze je přiobjednat

Standardně se dodává bez senzoru řazení, ale vřele doporučujeme tento senzor k systému pořídit. Funguje jako automatická spojka, tzn. při řazení převodů automaticky na okamžik odpojí motor, aby bylo možné přeřadit bez poškozování přehazovačky tahem motoru. Stejného efektu lze docílit i manuálně, jde jen o komfort.

 

Při kombinaci komponent byl kladen důraz také na co nejnižší hmotnost. Celková přidaná hmotnost na kole činí cca 7 Kg!

Vhodné pro pánské rámy (kvůli prostoru pro akumulátor).

101 ks

Mohlo by vás také zajímat