Třífázová rychlonabíječka 9 kW

Napájení: 3 x 400 V / 16 A nebo 220V /16A

Nabíjecí napětí: 120-177V

Nabíjecí proud: 52A (9kW)

35 000,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Nejmenší z řady třífázových nabíječek určených pro Li-ion a LiFePo baterie. Vyznačuje se vysokou účinností (93 - 96 % dle režimu provozu). Umožňuje rychlé nabíjení z třífázového připojení 3 x 400 V / 16 A a to až devíti kW výkonu. Dodává nabíjecí proud až do 52 A při napětí 120 - 177 V. V případě potřeby je možné ji přes redukci připojit do běžné zásuvky 220 V. Nabíječka sama pozná druh připojení a automaticky omezí svůj výkon na 3 kW. Je vybavena veškerými ochranami pro bezpečný provoz i elektronikou zaručující optimální nabíjení pro dlouhou životnost Vašich baterií. Po připojení nabíječka testuje chování baterie. V případě, že nenastane zapojeni zátěže do 5 minut, tak se sama odpojí od sítě. Pak zůstane aktivní pouze řízení a LCD(odběr je pak jen cca 5 W).Proudová a přepěťová ochrana funguje rychle, spolehlivě a nezávisle. Tepelná ochrana pokud není zabezpečeno dobré chlazení může prodlužovat dobu nabíjení, když řídící elektronika nabíječky automaticky sníží výkon nabíječky jako ochranu před jejím přehřátím. Nabíječku lze použít i pokud je připojena k síti například pouze 10 A jističi. Pak lze pomocí tlačítek omezit dodávaný výkon přičemž ovšem logicky dojde k prodloužení doby potřebné k úplnému nabití baterie.


LCD displej ukazuje průběh nabíjení napětí a nabíjecí proud. Nabíječka může být externě řízena. V tom případě displej ukazuje požadavky externí řídící jednotky X z BMS. Pomocí datového kabelu je možné propojit s BMS 1V3 a vyšší i bez modulu X. S řídící jednotkou X je ovšem provoz mnohem komfortnější. Rovněž je za příplatek možno připojit GSM modul pro zasílání zpráv o dobíjení, případně chybových informací. Takto lze pak pomocí mobilního telefonu na dálku ovládat funkce nabíječky (omezení nabíjecího výkonu, zahájení a případně i ukončení nabíjení).


Technické parametry: Výstupní napětí: 120 V - 177 V Proud: 0 – 52A Výkon: 9KW Účinnost: 93 – 96% (dle režimu) Připojení: třífázový proud 3 x 400V / 16A (Možnost připojení i na 220V)

 

101 ks