Solární MPPT regulátor 12/24 V, 10A, vstup 100V (Tracer1210AN)

MAXimální výkon: 240W

1 450,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Uživatelsky přívětivý MPPT regulátor slouží pro kontrolu toku energie ze solárního panelu nebo napájecího zdroje do baterií a spotřebiče. Pracuje se systémy na 12 V nebo 24 V a proudy do 10 A. Maximální vtupní napětí je 100V. Tento model je vybaven displejem pro přímý monitoring stavu baterie, dodávaného výkonu ze solárních panelů a odebíraného proudu do spotřebiče.

Modely AN lze plně konfigurovat přímo na regulátoru pro nastavení pracovní napětí tak, aby byla nastavena správná ochrana baterií proti podbití a přebití viz. originální manuál.

Regulátor lze použít i s LiFeYPO4 bateriemi.

Hlavní výhodou je použití nejmodernější technologie MPPT (Maximum Power Point Tracking), díky které dochází ke zvýšení účinnosti celého systému. Inovační MPPT technologie zabezpečuje maximální využití energie dodávané z FV panelu tak, že volí odběr v pracovním bodě s maximálním dodávaným výkonem. Tento bod je nepřetržitě sledován a udržován. Tím jsou kompenzovány všechny vlivy, které se jinak při nabíjení z FV panelů podílejí na snížení účinnosti FV systému např. změna teploty, různé intenzity osvětlení apod.

 

Specifikace

Maximální výkon (W) 240
Hmotnost (kg) 0.85
Max. výstupní proud (A) 10
Výška (mm) 172
Šířka (mm) 139
Hloubka (mm) 44
Jmenovité napětí (V) 12/24
Max. vstupní napětí (V) 100
Technologie MPPT

 

Související dokumenty

Návod k obsuze
(cz_manual-regulator.pdf)
138 ks

Ke stažení

Tracer 1210A CZ

Ke stažení (0)

Mohlo by vás také zajímat