Brašnová baterie 36V 13Ah EVBIKE

36V 13Ah

včetně brašny

8 100,00 Kč
S DPH
Nabíječka
Počet
Skladem

Vysokokapacitní baterie EVBIKE s kapacitou 13 Ah (468 Wh). Baterie je dodávána s látkovou brašnou, kterou je možné umístit do rámu, do batohu, nebo podle vašich potřeb a možnosti využití. Součástí baterie je inteligentní ochranný BMS modul pro balancování článků, jejich ochranu proti podbití a vybití. Baterie nemá paměťový efekt a nepodporuje rekuperaci. Samotná baterie je v plastovém boxu s vyvedeným nabíjecím a vybíjecím konektorem. Při použití baterie dbejte na ochranu proti vniknutí vody a vlhkosti viz. návod k obsluze. Brašna baterie slouží pouze jako ochranný obal, nikoli jako plnohodnotný nosič baterie, chcete-li baterii používat na rámu kola, doporučujeme ji pevně upevnit stahovacími pásky. 
Tuto baterii je možné nabíjet 2 A nebo rychlonabíjecí 5 A nabíječkou. 
Lze zvolit vedle obrázku produktu.

Obsah balení:

  • Baterie 36 V/13 Ah
  • Látkový obal s uchycením do rámu

Důležité k provozu baterie:

  • Baterii je před první jízdou (po delší přestávce) vždy nutno dobít doplna (nejdříve nabíjím, pak jezdím)
  • Po skončení jízdy doporučujeme baterii dobít a nenechávat vybitou (dojedu a dobijím)
  • Před ukončením sezóny a při dlouhodobém skladování je třeba baterii dobít na 50% (dobijím na 50% a pak zakončím sezónu)
  • Ponechání baterie bez údržby vede k jejímu poškození a ztrátě záruky (když chci jezdit, musím se dobře starat o baterii)
Lithiové články jsou náchylné na poškození vlivem hlubokého vybití, nebo naopak přebití. V bateriích EVBIKE je tedy umístěn inteligentní programovatelný obvod řízený mikroprocesorem. Tento obvod dokáže baterii při nepoužívání uspat a tak ji chrání před rychlým vybíjením. Baterii také chrání při nestandardních situacích, kdy baterii v případě kritické situace odpojí od nabíječky či trakčních kontaktů.
Dojezd závisí na hmotnosti jezdce, intenzitě příšlapu, reliéfu terénu, stylu jízdy a typu pohonu. Při ekonomické jízdě s jezdcem o váze 70 kg lze dojezd běžně prodloužit až na více než 100 km.
Hmotnost včetně brašny: 3,1 kgPočet běžných cyklů: 800 (pokles kapacity o max. 30 %)Jmenovité napětí interních článků: 3.7 VSložení článků: Lithium (Li-ion)Optimální vybíjecí proud: 15 A (max. 19A<5sec)Rozměry: 230 x 120 x 80 mm
Hmotnost včetně brašny
2,38 kg
Počet běžných cyklů
800 (pokles kapacity o max. 30 %)
Články
Samsung
Jmenovité napětí článků
3.7 V
Složení článků
Lithium (Li-ion)
Optimální vybíjecí proud
15 A (max. 19A<5sec)
Rozměry
300 x 80 x 75 mm
Dojezd
Nabíjecí proud
5 A, 2 A
Délka vybíjecího kabelu
34 cm
Paměťový efekt
Ne
              
Dokumentace:          
98 ks

Mohlo by vás také zajímat